Hakkımızda

Hakkımızda

MATEMATİK ATÖLYESİ OSMANİYE Osmaniye’de Ortaokul (LGS) ve Lise öğrencilerinin Matematik ve Geometri dersinde başarılı olabilmeleri için gerekli eğitim hizmetlerini birebir ve grup özel dersleriyle sağlamak adına kurulmuş bir sitedir. Sınav sorularının giderek daha da zorlaştığı, yeni nesil soru türlerinin sorulduğu, sınava giren öğrenci sayısının katlanarak arttığı bir dönemdeyiz.  Çocuklarımız kalabalıkta kaybolmasın ve hedefledikleri nitelikli liselere, kaliteli üniversitelere ve istedikleri bölümlere rahatlıkla yerleşebilsin diye, onların ihtiyaçlarına göre eğitim programları yaparak ve zorlandıkları konularla ilgili özgün yayınları kullanarak derslerimizi yapıyoruz.

 

Matematik dersi, analitik düşünme becerimizi ve karşılaştığımız yeni problemlerle başa çıkma yeteneğimizi geliştirmeden başarılı olabileceğimiz bir ders değildir. Formüller anahtar olsa da, bu formülleri sorularda uygulayabilmek disiplin, odaklanma ve çalışmayı gerektiriyor. Öğrencilerin dikkatlerini toplamakta zorlandıkları bu teknoloji çağında, kalabalık sınıflarda, kendi ihtiyaçlarına hitap etmeyen, sadece müfredat odaklı bir eğitim sistemiyle Matematik dersinde başarılı olmaları neredeyse imkânsızdır. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz ve bu doğrultuda dersler yapıyoruz. Hiçbir soruyu doğru yapamayan öğrencilerle dahi doğru kaynak, doğru çalışma programıyla çok iyi netlere ulaştık. Her şeyden önce, öğrencilerimize özgüven aşılıyor ve yapabileceklerine olan inancı daha da güçlendiriyoruz.

 

LGS sınavında 20, TYT ve AYT sınavlarında toplam 80 tane Matematik ve Geometri sorusu bulunmaktadır. Dolayısıyla Matematik ve Geometri öğrenciler için en önemli dersler haline gelmiştir. Doktorluk, Mühendislik, Mimarlık, Diş Hekimliği, Yazılım Mühendisliği, Eczacılık gibi birçok mesleğin kapısı Matematik dersi ile açılmaktadır. Dil öğrenip yurt dışında eğitim ve çalışma hayatına devam eden onlarca kişi için Matematik dersi hayati önem taşımaktadır. Tüm dünyada kendisini geleceğe daha iyi hazırlamak isteyen yeni neslin mutlaka Matematik ve Geometri derslerinde başarılı olması gerekiyor. Geleceğin dünyası Matematik ile şekilleniyor. Gelin, geleceğinizi birlikte şekillendirelim.

bursa nilüfer dişçi cast ajans ankara web tasarım ankara ankara dershane ankara oto döşeme ankara protez saç ankara ambar/a> ankara varis batıkent diş polikliniği ankara avukat gebze ambar
Call Now Button0 537 434 79 43